FM Valjevo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FK Partizan

4 posters

Go down

FK Partizan Empty FK Partizan

Post  Spale Sun Mar 15, 2009 1:56 pm

Ovde pisite o nasem sampionu...
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  ell n!nho94 Sun Mar 15, 2009 1:59 pm

uuuaaa partizan Very Happy
zvezda je zivot sve su ostalo sitnice
ell n!nho94
ell n!nho94
Admin
Admin

Posts : 205
Join date : 2009-03-15
Age : 29

https://fmvaljevo.forummotion.com

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Sun Mar 15, 2009 2:01 pm

Ma kakva zvezda Very Happy
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  ell n!nho94 Sun Mar 15, 2009 2:13 pm

au spale ti bas nemas pojma o zivotu
ell n!nho94
ell n!nho94
Admin
Admin

Posts : 205
Join date : 2009-03-15
Age : 29

https://fmvaljevo.forummotion.com

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Sun Mar 15, 2009 2:15 pm

Jbg brate,ja bat navijam za pravi klub Smile))
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  ell n!nho94 Sun Mar 15, 2009 2:18 pm

mislis za pogresan tim... Razz
ell n!nho94
ell n!nho94
Admin
Admin

Posts : 205
Join date : 2009-03-15
Age : 29

https://fmvaljevo.forummotion.com

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Sun Mar 15, 2009 2:20 pm

E,brate aj se pobijemo oko ovoga lol! lol! lol!
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Tue Mar 17, 2009 7:16 am

Sledeci me pfc igra sa jagodinom..



Sreda 14:45 h
Jagodina - Partizan

FK Partizan 22_127 FK Partizan 22_1[/quote]
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  ell n!nho94 Tue Mar 17, 2009 7:57 am

Spale wrote:E,brate aj se pobijemo oko ovoga lol! lol! lol!
Zakazi vreme mesto i oruzje da to okoncamo Very Happy Very Happy Very Happy
ell n!nho94
ell n!nho94
Admin
Admin

Posts : 205
Join date : 2009-03-15
Age : 29

https://fmvaljevo.forummotion.com

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Tue Mar 17, 2009 8:00 am

Znaci da dolazim u Valjevo Very Happy Very Happy
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  ell n!nho94 Tue Mar 17, 2009 8:02 am

gde god ti zelis Twisted Evil
ell n!nho94
ell n!nho94
Admin
Admin

Posts : 205
Join date : 2009-03-15
Age : 29

https://fmvaljevo.forummotion.com

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Tue Mar 17, 2009 2:03 pm

[quote="Michael Scofield"]Sutra, u okviru 21. kola Jelen Super Lige, Partizan će po prvi put u svojoj istoriji gostovati ekipi Jagodine u jednom prvenstvenom meču. Gostovanje šampiona Srbije predstavljaće za grad Jagodinu i čitav region sigurno pravi pravcati fudbalski praznik. Uvereni smo da ni to što je sutra radni dan (sreda), što susret počinje već u 14:45h, kao ni to što će on biti direktno prenošen na TV-u neće sprečiti 10-ak hiljada ljudi da dođu i posmatraju ovaj interesantan prvenstveni dvoboj.

Jagodina je letos postala „novajlija“ u superligaškom društvu i...dosta dobro „gura“ u dosadašnjem toku prvenstva! Skupili su već 24 boda, 6 više od trenutno poslednjeplasiranog Banata (a znate već da ove sezone samo poslednjeplasirani ispada iz lige). U protekla tri kola prolećnog dela prvenstva imaju polovičan učinak - izgubili su na svom terenu od Čukaričkog (1:2), potom su na svom terenu savladali Banat (2:0), da bi u prošlom kolu remizirali na gostovanju kulskom Hajduku (0:0) i osvojili jedan za njih veoma vredan bod. Znači poraz, pobeda, pa remi. Što se nas tiče, neka nastave od sutra upravo u tom rezultatsko-bodovnom ritmu kojeg su praktikovali u poslednja tri kola...Jagodina svakako zaslužuje naš respekt, jer je reč o klubu koji napreduje ne samo kad su sportski rezultati i zeleni teren u pitanju. Ovaj klub naime i na organizacionom planu grabi krupnim koracima ka napred, a već sad se može podičiti jednim, za srpske prilike veoma lepim stadionom koji će u narednim mesecima postati još lepši. Ambiciozno rukovodstvo ovog kluba, uz neskrivenu podršku gradonačelnika grada Jagodine, planira ne samo postavljanje reflektora na svom stadionu, nego i uređenje kompletnog prostora uz glavnu tribinu u kojem će biti smešteni brojni sadržaji poput medicinskog bloka, hotela, VIP-salona za najbitnije goste kluba itd, itd...Svaka čast Jagodinci, lepo je uveriti se da u današnjoj Srbiji postoji jedan fudbalski klub iz unutrašnjosti koji je apsolutno svestan značaja i potrebe da izgradi svoju infrastrukturu (i to po evropskim normativima!) i koji je uveliko veći prionuo na posao u tom smislu!

Partizan ni sutra neće menjati svoje takmičarske ciljeve koji su svima znani - u svakom prvenstvenom meču interesuje nas samo i jedino pobeda. U takmičarsku ekipu se, nakon „odrađivanja“ pauze zbog žutih kartona, vraća reprezentativni levi bek Ivan Obradović, tako da će crno-beli sutra u Jagodini moći da računaju na sve raspoložive snage. Što se atmosfere u ekipi tiče, kao i očekivanja igrača pred utakmicu u Jagodini - o tome zaista ne moramo pisati na ovom mestu. Vi koji još niste, pročitajte ovde na sajtu (u vesti pod naslovom „U se i u svoje kljuse“) reči kapitena Nenada Đorđevića i biće vam sve jasno.

Jagodina i Partizan su do danas odigrali jedan jedini prvenstveni meč. Ta utakmica je 29.10.2008. u našem Hramu fudbala, u okviru 10. kola Jelen Super Lige, završena pobedom crno-belih (2:0), a pamtiće se ponajviše po drugom golu Partizana kojeg je na velemajstorski način postigao naš „Dr Mo“. Jagodinci su nam potom, samo dve sedmice kasnije (12.11.2008.), bili protivnik i u okviru 1/8-finala Lav kupa Srbije. I ta utakmica je odigrana na stadionu Partizana, a naš tim je slavio pobedu od 4:2. Bila je to inače utakmica u kojoj je Partizan odigrao briljantnih prvih 45 minuta, vodio je nakon tog dela igre čak sa 3:0, da bi onda u drugom poluvremenu došlo do male drame - Jagodina je samo desetak minuta pre kraja uspela da smanji na 3:2, potom je u 90. minutu njihov igrač glavom pogodio prečku (!), da bi onda u kontranapadu Partizan preko „Bambija“ Tošića ipak postigao i četvrti pogodak i otklonio sve dileme oko pobednika. Neka finiš ove kup utakmice bude dovoljna opomena crno-belima pred sutrašnju prvenstvenu utakmicu u Jagodini...

Ekspedicija Partizana će se danas (utorak), odmah po odrađenom treningu u „Zemunelu“, uputiti ka jugu Srbije. Crno-beli su izabrali Kragujevac kao svoje odredište gde će ekipa prenoćiti i odakle će se sutradan direktno uputiti na poprište odigravanja utakmice. Pozivamo sve navijače Partizana da u što većem broju ispune sutra tribine lepog fudbalskog zdanja u Jagodini i neka sa tribina tog zdanja sutra odjekuje glasna i neprekidna podrška našem Partizanu. Nastupaju veoma ozbiljna „fudbalska vremena“ za sve nas i treba im zato tako i prići. To važi ne samo za igrače, već i za najbolje navijače na ovim prostorima.

Danas je u klupskim prostorijama Partizana u Humskoj održana pres konferencija povodom sutrašnjeg gostovanja šampiona u Jagodini.


Slaviša Jokanović:

-Sutra se Partizan po prvi put pojavljuje u Jagodini. Biće to jedan lep fudbalski dan kojeg će po dobrom rezultatu, nadam se, pamtiti navijači Partizana. Mi ulazimo u tu utakmicu kao favoriti, ali nas tamo očekuje sigurno jedna teška utakmica, jedna rovovska borba u kojoj će Jagodina pokušati da nas ugrozi iz kontranapada. Naš cilj je osvajanje 3 boda, kao i uvek. Moj kolega na suprotnoj strani sasvim sigurno ne želi da izgubi utakmicu, što je potpuno normalno, sportski i legitimno. Nikako ne smemo ući prepotentno u utakmicu. Već sam to jednom prilikom rekao, ali ću opet ponoviti - prepotentnost je jedna ozbiljna bolest. Do uspeha ćemo doći ako sve vreme budemo mentalno spremni, onako kako smo to bili u drugom poluvremenu protiv C. zvezde, čitavu utakmicu u Ivanjici, kao i najveći deo vremena tokom meča protiv Čukaričkog. Bodovna prednost od 8 i 9 bodova nad najbližim pratiocima ne sme da nas uljujka i da sutra uđemo relaksirani u utakmicu. Očekujem od mojih igrača da sutra u Jagodini pruže maksimum svojih mogućnosti i da pokažu najveću moguću želju za pobedom. Igraćemo sutra na jednom lepom stadionu, čak vrhunskom za srpske prilike, biće puno gledalaca i ambijent će po svemu sudeći biti pravi fudbalski, borićemo se za osvajanje za nas veoma bitna 3 boda, tako da zaista ne znam šta bi nam još trebalo za maksimalnu motivaciju. Te motivacije neće sigurno nedostajati ni našem sutrašnjem protivniku. Šta više, Partizan je sam po sebi veliki motiv za sve ostale klubove u našoj ligi. Raduje me da ću sutra moći da računam praktično na sve igrače jer se u takmičarsku ekipu vraća i Obradović.

Prisutni novinar SOS-kanala, Miloš Topalović, imao je naposletku jedno pitanje koje nema veze sa sutrašnjom utakmicom, a koje je oblikovao na samo njemu svojstven način: „Da li je trofej za trenera godine kojeg je juče u Vaše ime preuzeo Gordan Petrić, ostao u njegovom posedu, ili ga je Petrić ostavio u klupskim prostorijama, ili ga je odneo svojoj kući?“

-Trofej je trenutno kod Ljubiše Rankovića, našeg sekretara stručnog štaba. Daće mi ga danas pre popodnevnog treninga. Dodao bih još nešto na temu tog trofeja: Izvinjavam se još jednom svakome koga sam eventualno uvredio svojim nepojavljivanjima povodom dodele tog prizanja. Ja sam juče u tom terminu imao zaista veoma važan trening sa ekipom posvećen pripremi utakmice u Jagodini. Biće mi mnogo draže da se sa nekim trofejima slikam u maju mesecu a ne sada. A to da li i koliko ja poštujem Fudbalski savez ove zemlje dovoljno govore sledeće činjenice: Ja sam bio državni reprezentativac moje zemlje u mlađim kategorijama, potom sam punih 12 godina bio član reprezentativnog „A“-tima, a nakon završetka sopstvene igračke karijere sam bio i predstavnik tog istog saveza u međunarodnim komisijama. U jednom momentu sam nešto rekao, možda sam i pogrešio, ali sam ostao do kraja iza svojih reči. Nego predlažem da stavimo tačku na ovu temu jer svi mi imamo važnijeg posla u ovom trenutku - ja da se okrenem svojoj ekipi i sutrašnjem gostovanju u Jagodini, a ljudi iz našeg saveza pripremi veoma važne utakmice u Rumuniji, pri čemu svi mi koji radimo u domaćem fudbalu treba da im u toj pripremi pomognemo.

Poslušajte pres konferenciju pred put u Jagodinu

Evo i svih parova 21. kola Jelen Super Lige, kao i termina odigravanja utakmica:
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Wed Mar 18, 2009 6:25 am

Ima direktan prenos utakmice Jagodna-Partizan na rts-u.
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Michael Scofield Wed Mar 18, 2009 7:15 am

U 14:40
Michael Scofield
Michael Scofield
Moderator
Moderator

Posts : 67
Join date : 2009-03-17
Age : 29
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Michael Scofield Wed Mar 18, 2009 9:30 am

Zabi ga Brana....
Michael Scofield
Michael Scofield
Moderator
Moderator

Posts : 67
Join date : 2009-03-17
Age : 29
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Wed Mar 18, 2009 1:11 pm

Partizan je tesko stigao do pobede..
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Michael Scofield Wed Mar 18, 2009 2:14 pm

Sta tesko?!?!?Si ti gledao mec????? :S
Michael Scofield
Michael Scofield
Moderator
Moderator

Posts : 67
Join date : 2009-03-17
Age : 29
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  StefanPFC Wed Mar 18, 2009 2:15 pm

Bio sam uzivo na stadionu,ono je izgledalo katastrofalno.Ovi Jagodinci igraaju bunker svih 90 minuta ,pa zbog toga im je tesko dati gol.
StefanPFC
StefanPFC
Amater
Amater

Posts : 33
Join date : 2009-03-15

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Michael Scofield Wed Mar 18, 2009 2:16 pm

Ali smo ceo mec imali inicijativu...
Michael Scofield
Michael Scofield
Moderator
Moderator

Posts : 67
Join date : 2009-03-17
Age : 29
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  StefanPFC Wed Mar 18, 2009 2:18 pm

Do 70 minuta nismo imali sut u okvir gola. Prvi je bio Ljajicev oko 70-og minuta
StefanPFC
StefanPFC
Amater
Amater

Posts : 33
Join date : 2009-03-15

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  ell n!nho94 Wed Mar 18, 2009 3:27 pm

Pa to je strasno kako vi pobedjujete sramota
ell n!nho94
ell n!nho94
Admin
Admin

Posts : 205
Join date : 2009-03-15
Age : 29

https://fmvaljevo.forummotion.com

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Michael Scofield Thu Mar 19, 2009 6:21 am

Makar osvajamo titulu...
Michael Scofield
Michael Scofield
Moderator
Moderator

Posts : 67
Join date : 2009-03-17
Age : 29
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Spale Thu Mar 19, 2009 7:07 am

Titula,titula,slavice se titula partizan je sampion peva cela srbija...
Spale
Spale
Moderator
Moderator

Posts : 219
Join date : 2009-03-15
Location : Arandjelovac

Back to top Go down

FK Partizan Empty Re: FK Partizan

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum